O nas

Usługi poligraficzne w Legionowie
k. Warszawy

Rajgraf oferuje niedrogie i ekonomiczne drukowanie katalogów, książek, folderów, cenników i gazetek. Posiadamy solidną bazę nowoczesnych i wielofunkcyjnych maszyn drukujących w technologii cyfrowej i offsetowej. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych na terenie Warszawy oraz całego kraju

Świadczymy również usługi poligraficzne. Drukujemy wszelkiego rodzaju plakaty reklamowe. Gwarantujemy wydruki zarówno w niskich, jak i w wysokich nakładach.

Jesteśmy otwarci na życzenia i wskazówki naszych klientów. Chętnie realizujemy Państwa projekty indywidualne, a także oferujemy wydruki według własnych wzorów.

Druk offsetowy i poligrafia od A do Z

Współpraca z nami opłaca się z co najmniej trzech powodów:

Po pierwsze – zapewniamy wyjątkowo dogodne warunki kooperacji. Stali klienci mogą liczyć na szereg dogodnych upustów oraz zniżek. W przypadku nietypowych zleceń cennik jest ustalany indywidualnie, podczas rozmowy ze zlecającym wydruk.

W cenie zamówienia mieści się dostawa wydrukowanych materiałów do klienta. Chętnie dostosujemy się po Państwa potrzeb i wymagań. Cieszymy się dobrymi referencjami wśród klientów w całej Polsce.

Po drugie – staramy się maksymalnie skracać czas oczekiwania i optymalizować proces wydruku na każdym jego etapie. Wiemy doskonale o tym, że nikt z naszych klientów nie lubi czekać.

Po trzecie – zawsze dążymy do tego, by sprostać wysoko postawionym standardom jakości. Nowoczesne zaplecze technologiczne umożliwia nam precyzyjne i wyjątkowo estetyczne wydruki.

Jednym słowem – drukujemy tanio, szybko i solidnie.

Drukarnia offsetowa funkcjonuje na polskim rynku od 1997 roku. Nasze studio graficzne profesjonalnie przygotowuje wszystkie materiały do drukowania. W zależności od życzenia klienta oferujemy konkretną jakość i skalę wydruku.

Wszystkie powierzone nam zlecenia wykonujemy według ustalonego wcześniej projektu, z najwyższą starannością.

Zapraszamy do współpracy!